• ❤ Bal walentynkowy ❤

• Dnia 12.02.2024r w naszej szkole z inicjatywy uczniów odbył się bal walentynkowy. Nasi uczniowie samodzielnie wszystko zorganizowali.  Sami udekorowali salę, sami zorganizowali poczęstunek, nie tylko dla siebie ale także dla nauczycieli, których poprosili aby zostali z nimi w szkole. Bardzo nam się ta inicjatywa podobała, mamy nadzieję, że nie jest to pierwsza ani ostatnia taka zabawa w ich wykonaniu. Podziękowania należą się także, a może przede wszystkim Łukaszowi i Bartkowi Sobeckim, którzy towarzyszyli nam w tym tanecznym dniu i nadawali mu rytm. Do zobaczenia kolejnym razem ;)

• Bal karnawałowy

• W tłusty czwartek w naszej szkole odbył się Bal karnawałowy dla klas I- VIII. Najmłodsi uczniowie tego dnia przybyli do szkoły w przebraniach. Nie zabrakło policjantów, księżniczek, postaci z bajek czy filmów. Tego dnia wszyscy świetnie się bawiliśmy, w szkole rozbrzmiewały dźwięki muzyki, śmiech i śpiew naszych uczniów. Ten dzień dostarczył nam wszystkim wiele pozytywnych emocji. W tak cudowny i karnawałowy nastrój wprowadził nas jak zawsze Pan Marek Sobecki, któremu jeszcze raz bardzo dziękujemy za doskonałą zabawę.

• Rekrutacja do 1 klasy

• Szanowni Rodzice!

Rekrutacja do 1 klasy Publicznej Szkoły Podstawowej  w Mokobodach

na rok szkolny 2024/2025

prowadzona będzie wg następującego harmonogramu:

5 luty - 16 luty 2024 - składanie wniosków o przyjęcie do szkół podstawowych ( 1 klasa) wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów

19 luty – 23 luty 2024 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków i dokumentów

26 luty 2024 - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

Druki wniosków będą wydawane i przyjmowane w sekretariacie Zespołu Oświatowego od dnia 5 lutego 2024, druki można również pobrać tutaj:

wniosek nr 1 (zam. poza obwodem)

wniosek nr 2 (zam. w obwodzie)

Wnioski  dla dzieci, które chodzą do Gminnego Przedszkola w Mokobodach  rodzice  dostaną  od wychowawców, wypełnione wnioski można zwrócić wychowawcom w przedszkolu.

• Apel porządkowy

• Dnia 02.02.2024r w naszej szkole odbył się kolejny apel porządkowy. Na początku pani Dyrektor Izabela Chojecka zaczęła od spraw nieprzyjemnych do których należy wciąż używanie telefonów komórkowych, nieprawidłowe korzystanie z toalet czy niezmienianie obuwia szkolnego. Następnie przeszła do spraw przyjemniejszych. Pani Dyrektor wraz z Panią Wicedyrektor Aldoną Nicewicz wyczytały dzieci z najwyższą średnią w szkole. Obie Panie przybliżyły także oceny z zachowa naszych uczniów. Na koniec P. Wioleta Szandecka wręczyła dzieciom nagrody z konkursu „Gwiazda Betlejemska” oraz Pani Urszula Kalata wyczytała najlepszych czytelników. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.