• Pokaz fizyczno - chemiczny z grupą " Zaelektryzowani"

• We wtorek 14 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w bardzo ciekawej lekcji fizyki i chemii za sprawą grupy „Zaelektryzowani”. W programie znalazły się eksperymenty i wiele ciekawych doświadczeń z użyciem wodoru, helu, ciekłego azotu, tlenu,  pary wodnej.

Pokaz dostarczył naszym uczniom wiele śmiechu, ale również sporą porcję wiedzy. Doświadczyliśmy tego, że nauka może być wesoła, widowiskowa, ciekawa i pasjonująca. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pokazu.

• Narodowe Święto Niepodległości

• Dnia 10 listopada cała społeczność naszej szkoły  brała udział w uroczystym apelu z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. Apel przygotowali uczniowie kl. Vb wraz z p. Andrzejem Kunowskim, p. Wioletą Szandecką oraz p. Pauliną Horabik. Na początku cała szkoła wspólnie odśpiewała hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego” tym samym przystępując do akcji „Szkoła do hymnu”. Podczas przedstawienia dzieci recytowały wiersze, śpiewały pieśni patriotyczne oraz zatańczyły taniec do muzyki „Barwy ojczyzny”.

Wspomniany wyżej program artystyczny został także przedstawiony na mszy za naszą Ojczyznę dnia 11 listopada w kościele parafialnym w Mokobodach.