• Apel porządkowy

• Dnia 19.06.2023r. w naszej szkole odbył się apel porządkowy. Podczas apelu Pani Dyrektor Izabela Chojecka przypomniała dzieciom o zachowaniu ostrożności podczas wakacji, przybliżyła temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu przez naszych uczniów. Korzystając z okazji Pani Dyrektor  wyczytała także uczniów z najlepszą średnią końcowo roczną, którzy za swój wysiłek zostali nagrodzeni brawami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku także będzie ich tak wielu.

• Święto Szkoły

• Dnia 19 maja w naszej szkole po raz kolejny odbyło się Święto Szkoły. Jak co roku ten ważny dzień zaczął się mszą świętą w kościele w intencji wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły. Zaraz po mszy udaliśmy się pod pomnik patrona, aby złożyć kwiaty i odśpiewać hymn rodziny szkół im. Jana Pawła II.

O godz. 9:30 wszyscy udali się na hale sportową, aby uczestniczyć w akademii przygotowanej przez naszych uczniów oraz nauczycieli. Jak co roku dzień zakończyliśmy degustacją ukochanych papieskich kremówek.