• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

• 4 września – Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

8.00 – Msza Św. w Kościele pw. Św. Jadwigi w Mokobodach

ok. 9.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w hali sportowej szkoły oraz spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych

• Zakończenie roku szkolnego 2022/23

• Dnia 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Jak zawsze uroczystość szkolna poprzedzona była mszą w intencji wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pracowników oświaty. Pani Dyrektor Izabela Chojecka wręczyła nagrody uczniom z bardzo dobrymi wynikami w nauce, uczniom ze stuprocentową frekwencją oraz uczniom, którzy przeczytali najwięcej książek podczas roku szkolnego.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego pożegnaliśmy również księdza Patryka, który opuszcza naszą parafię i szkołę.  Życzymy księdzu wielu sukcesów oraz żeby wspominał nas wszystkich z uśmiechem na twarzy.

Pani Dyrektor na koniec po raz kolejny przypomniała o zachowaniu ostrożności podczas wakacyjnych szaleństw oraz życzyła wszystkim udanego wypoczynku.

Do zobaczenia za rok ;)