• WOŚP

• Zespół Oświatowy w Mokobodach gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Papierowa skarbonka ze zbiórki w szkole została przekazana do WOŚP w Siedlcach. Rozliczenie i sprawozdanie ukaże się po zakończeniu akcji. Zamieszczamy link do skarbonki online. Zapraszamy chętne osoby kto jeszcze nie zdążył tego zrobić do wsparcia skarbonki naszej szkoły.

Link do skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/lwle1m

Szkolny Klub Wolontariusza

• Jasełka

• Zbliżające się Święta to czas życzliwości i radości. Aby podkreślić ten wyjątkowy czas w naszej szkole jak co roku odbyły się Jasełka przygotowane przez kl. IIb wraz z p. Ewą Wrzecion oraz kl. VIb wraz z p. Anną Bojar.

Dzieci wprowadziły nas w świąteczny nastrój  przebierając się za aniołki i śpiewając kolędy. Wszystkim udzieliła się iście świąteczna atmosfera. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy spędzić ten wyjątkowy czas wszyscy razem.

Po części artystycznej przybył do nas Mikołaj, aby nagrodzić dzieci za przygotowanie pocztówek dla naszych przyjaciół z Ukrainy. Głos zabrała także Pani Dyrektor Izabela Chojecka życząc wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.