• Rekrutacja do 1 klasy

• Szanowni Rodzice!

Rekrutacja do 1 klasy Publicznej Szkoły Podstawowej  w Mokobodach

na rok szkolny 2023/2024

prowadzona będzie wg następującego harmonogramu:

14 lutego - 24 lutego 2023 - składanie wniosków o przyjęcie do szkół podstawowych (1 klasa) wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów

27 luty – 3 marca 2023 - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków i dokumentów

17 marca 2023 - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

Druki wniosków będą wydawane i przyjmowane w sekretariacie Zespołu Oświatowego od dnia 14 lutego 2023, druki można również pobrać ze strony internetowej przedszkole.pspmokobody.edu.pl w zakładce: Do pobrania/Rekrutacja lub klikając tutaj

• Bal Karnawałowy 2023

• Dnia 08.02.2023r. w naszej szkole odbył się po raz kolejny Bal Karnawałowy. Wszyscy uczniowie czekali na niego z niecierpliwością. Dzieci z kl. I-III zaprezentowały piękne przebrania, na sali spotkać można było: Spidermana, wróżki, księżniczki, zwierzątka, piratów oraz wiele innych postaci z bajek i nie tylko. Uczniowie doskonale się bawili w towarzystwie nie tylko swoich kolegów i koleżanek ale także nauczycieli. Zabawa jak co roku była znakomita, uśmiech nie schodził nikomu z twarzy, wszyscy chętnie brali udział w konkursach i zabawach ze słodkimi nagrodami. Po balu wszystkie dzieci wróciły do domu zmęczone ale szczęśliwe.

Bal karnawałowy poprowadził Pan Marek Sobecki, za co pragniemy mu jeszcze raz serdecznie podziękować!

Do zobaczenia za rok!